• Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

•        Uroczystość zakończenia roku szkolnego to najbardziej wyczekiwany czas dla uczniów. W tym roku przebiegała pod hasłem „Przyszłość zaczyna się dzisiaj …”.  Po odśpiewaniu hymnu państwowego i  złożeniu ślubowania przez absolwentów, nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych. Nagrodzeni zostali również uczniowie za wysoką frekwencję, czytelnictwo oraz działający w Samorządzie Uczniowskim i Wolontariacie, a także w gazecie „Mikser”. Następnie trzecioklasiści przedstawili z dużą dozą uśmiechu i humoru kabaret, którego autorką była Alicja Cienkowska. Wspominali w nim lata spędzone w szkole, lekcje z niektórymi nauczycielami, pierwsze miłości. Podziękowali również wychowawcom,  nauczycielom i pani dyrektor za wspólnie spędzone chwile i za trud włożony w ich edukację oraz wychowanie, czego dopełnieniem były podarowane przez uczniów kwiaty. Drugoklasiści życzyli natomiast koleżankom i kolegom sukcesów w szkole średniej, a na pożegnanie wręczyli im drobne upominki.