• Klasa 1a

• Pierwsze dni w szkole

DZIEŃ CHŁOPCA

29 września chłopcy z klasy I A obchodzili swoje święto. Z tej okazji koleżanki z klasy podarowały im drobne upominki, złożyły życzenia, a także wykonały dla nich kolorowe rysunki. W tym dniu każdy chłopiec czuł się wyjątkowo, na koniec dziewczynki wybrały „ Super Chłopaka”.

KLASA I A POZNAJE ZASADY PRAWIDŁOWEJ POSTAWY

W ramach zadań Szkoły Promującej Zdrowie klasa I A zapoznała się z zasadami utrzymania prawidłowej postawy podczas pracy na lekcji. Dzieci obejrzały film instruktażowy jak prawidłowo siedzieć w ławce, jak dbać o kręgosłup, oraz jaki to ma wpływ na ich zdrowie.

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Bezpłatny wektor izolowany dzwonek bożonarodzeniowy z ozdobami holly

12 grudnia uczniowie klasy 1A wybrali się na warsztaty Bożonarodzeniowe do pobliskiego muzeum. Tam czekało na nich wiele atrakcji, pierwszą z nich było zwiedzanie wozowni z przewodnikiem. Pani bardzo szczegółowo opowiedziała  dzieciom jak kiedyś ludzie podróżowali, pierwszaki mogli podziwiać piękne wozy i karoce. Kolejna niespodzianka czekała ich w stajni, ponieważ samodzielnie przygotowywali pyszne i zdrowe jedzenie dla koni. Ducha Świąt Bożego Narodzenia mogli poczuć śpiewając kolędy, a także słuchając historii o ich powstaniu. Z dobrym humorem dzieci udały się na warsztaty plastyczne i tam samodzielnie  wykonały  dawne ozdoby Bożonarodzeniowe. Mamy nadzieję, że dzięki tym warsztatom rozbudziła się w nich na dobre magia Świąt Bożego Narodzenia.
                                                                                                                  Aneta Chilarzewska

Walentynki klasa 1A