• ???

• Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI

23 września 2016r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI. Zostały one poprzedzone kampanią wyborczą, podczas której uczniowie prezentowali swoje propozycje działań, zachęcające do głosowania na nich.

Wszystkim wyborcom dziękujemy za udział w głosowaniu, a wybranym przedstawicielom społeczności uczniowskiej serdecznie gratujujemy i życzymy owocnej pracy.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca: Aleksandra Baranowska

Zastępca: Klaudia Dąbrowska

Skarbnik: Patrycja Purzycka

Sekcje Samorządu Uczniowskiego:

Artystyczno-Kulturalna

Przewodnicząca:  Maria Głowacka

Weronika Grabowska, Wiktoria Maćkowska, Daria Piotrowska, Anastazja Jackowska, Hubert Trętowski

Charytatywna

Przewodniczący: Adam Goździewski

Kinga Goździewska, Jakub Łyszkowski, Amelia Kijewska, Jakub Nałęcz, Szymon Michalak, Aleksandra Pikus

Informacyjno-Porządkowa