• Poprzez Niepodległą

Członkami projektu są nauczyciele i uczniowie z wielu miejscowości w Polsce. Założeniem projektu jest stworzenie wirtualnego przewodnika po polskich miejscowościach, wspólne świętowanie rocznicy odzyskania niepodległości (tworzenie i wysyłanie kartek z życzeniami) oraz opracowanie poradnika: „Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci”.

Mapa szkół biorących udział w projekcie (jest na sponad 80):

Wspólnie stworzyliśmy poradnik "Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci". Nasz slajd jest pod numerem 45.

Prezentacja

Każda szkoła przygotowała przewodnik po swojej miejscowości. Nasz można obejrzeć poniżej.

Przygotowaliśmy kartki z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dwie z nich wyślemy do wybranych szkół uczestniczących w projekcie. Sami również takie otrzymamy.